באזזנט

תמונה – ארכיון לע"מ

הפתעה

חגיגות בימין: השופט מני מזוז פורש מתפקידו

דרמה משפטית: חמש שנים לפני תום כהונתו, שופט בית המשפט העליון מני מזוז מודיע בהפתעה כי הוא פורש מכס השיפוט מטעמי שחיקה.

העיתונאי עמית סגל צייץ: "מי ישמור עכשיו על בתי המחבלים שלמים? מי יאשר עכשיו לבקש מעצר של קטינות עד תום ההליכים? מי יעצור תקציבי מדינה ל-400,000 מתיישבים בגלל העברת כספים למאחז בלתי חוקי מסוים, אבל ימנע כל הריסה של מבנה בדואי לא חוקי? כיתומים היינו."

ברוך בן יגאל התייחס לפרישתו של השופט מזוז שמנע את הריסת בית המחבל שרצח את בנו עמית ז"ל לוחם גולני: "שלום לך כבוד השופט מזוז, קראתי שאתה החלטת לפרוש מכס המשפט. אני רוצה לאמר לך משהו אדוני השופט, בהחלטה שלך שלא להרוג את בית המחבל שרצח לי את הילד שלי, הילד היחיד שלי שהקקב"ה נתן לי כל כך פגעה בנו כל כך עשתה לנו לא טוב, ולמרות זאת אני רוצה לברך על החיים החדשים שבהם אתה תמשיך. ומי יודע אולי יבוא יום שתגיד בקולך שלך שהחלטה שלך בעניין עמית בן יגאל, לוחם סיירת גולני, גיבור ישראל, טעות הייתה. מודה ועוזב ירוחם אדוני השופט"

שרת המשפטים לשעבר ציפי לבני כתבה: "פעלתי כשרת משפטים למינויו של מני מזוז לבית המשפט העליון כי בעיני ייצג בנוסף למצוינות משפטית שמירה על מערכת הערכים הדמוקרטית של מדינת ישראל. עזיבתו את כס המשפט מצערת אותי."https://twitter.com/ThePhysicist20/status/1335995283575103489?s=20

פעיל הימין רן כרמי בוזגלו כתב: "מני מזוז הודיע על פרישה. ואני אומר: העוול שגרמת למשפחתו של עמית בן יגאל הי"ד, בכך שמנעת את הריסת בית המרצח הנתעב, ירדוף אותך עד יומך האחרון. ואני אדאג שלא ישכחו לך את החרפה."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.