באזזנט

תמונה – טוויטר

הרשת סוערת

תעלומה: מי השייח' שקנה את בית"ר ירושלים?

נסיך נולד: למרות כותרות ענק בישראל על קניית בית"ר ירושלים בידי שייח' מילארדר מדובאי, אושיית הרשת בעולם הערבי מורן טל חושפת בשלל ציוצים שפרסמה בטוויטר, כי באיחוד האמירויות לא מכירים את השייח המילארדר "חמד בן ח'ליפה אאל נהיאן" המכונה ברשתות החברתיות הרשמיות "עאדל אלעתיבה", ואף לא פורסמה שום ידיעה משמעותית בעיתוני ואתרי התקשורת באיחוד האמירויות על קניית קבוצת בית"ר ירושלים הישראלית.

אז בקשר לכל ההתלהבות סביב האדם שקורא לעצמו "חמד בן ח'ליפה אאל נהיאן" שרכש חלק מהבעלות על בית"ר ירושלים – הסיפור כאן הרבה יותר מהזוי. זה היה הזוי עוד בהתחלה כשהפציצו בכותרות לפיהן אדם ממשפחת המלוכה הזמין את עומר אדם להופיע באמירויות. לפניכם תמונה של אדם בעל חזות דומה אך בעל שם שונה. כמו כן, אף אחד ממכריי הרבים באמירויות לא מכיר את השיח' הזה. כתבה טל בעמוד הטוויטר שלה.

במהלך מסיבת העיתונאים נשאל השייח' חליפה על התנגדות 'לה פמליה' לעסקה: "הם צעירים שהוטעו ועברו שטיפת מוח. צריך להושיט להם יד ולהראות להם את האור"

בעלי הקבוצה, משה חוגג אמר לאחר חתימת העסקה: "אני נרגש מאוד היום, זה רגע היסטורי בשביל המועדון ורגע היסטורי גם בשביל שתי המדינות, ישראל ואיחוד האמירויות. אני נרגש להציג את השותף החדש שלי, הוד מעלתו שייח' חמד אל ח'ליפה ובנו מוחמד. כולם יודעים שזה רגע גדול בשבילנו. אנחנו רוצים לנצח, לזכות בתארים, לגרום לאוהדים לשמוע ולהראות לאנשים אחרי כל כך הרבה שנים שמוסלמים ויהודים לא יכולים לעשות דברים ביחד ולהסתדר, אנחנו רוצים להוכיח אחרת. ספורט זה דרך נהדרת להתחיל בזה. שלום אמיתי הוא בין האנשים ולא בין המנהיגים".

השייח׳ חאמד בן ח'ליפה מסר לאחר חתימת ההסכם בדובאי: "בעקבות ההסכם השלום בין ישראל לאיחוד האמירויות, אנחנו בוחנים הרבה אפשרויות ושיתופי פעולה. אחד הדברים שבחנו בשבועיים האחרונים הוא עם המועדון ומשה חוגג. בית"ר ירושלים הוא אחד מחמשת המועדונים הגדולים בישראל ואני רואה אפשרות להפוך אותו לגדול מכולם".

בנו של השייח׳, מוחמד אל ח'ליפה שימונה לסגנו של מנכ"ל הקבוצה אלי אוחנה אמר: "יש לי תשוקה גדולה לכדורגל מאז שאני ילד. אנחנו רוצים להשקיע בבית"ר, במועדון, בשחקנים ורוצים לקחת את המועדון לרמה אחרת ולזכות בתארים".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.