באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

התקדמות במגעים

האוזר מזהיר: נתניהו מתכנן "עסקה שערורייתית" לשחרור מחבלים

יו"ר ועדת החוץ והביטחון ויו"ר ועדת המשנה לשבויים ונעדרים, ח"כ צבי האוזר שהצטרף בשבוע האחרון למפלגתו החדשה של ח"כ גדעון סער, תוקף את ראש הממשלה נתניהו על העסקה המתקדמת עם חמאס לשחרור מחבלים בתמורה לשבויים והנעדרים מעזה: "מתוקף תפקידי נחשפתי לכל הפרטים ועליי לומר באופן ברור: מדובר בעסקה שערורייתית ששוברת את עקרונות דוח שמגר ושתחזיר למעגל הטרור מאות מחבלים. אני קורא לרה״מ לסגת מהרעיון המסוכן הנדון בין הצדדים ולהסיק את המסקנות המתחייבות מהשלכות עסקת שליט אשר רוב המחבלים ששוחררו במסגרתה חזרו לטרור."

האב השכול הרצל חג'אג' התייחס לדיווחים וכתב: "ראש הממשלה בנימין נתניהו אתה מספר אחד במגוון נושאים, ולצערי אתה הופך להיות מספר אחד גם בשחרור מחבלים. יש לכולנו ניסיון מעיסקת שליט הבזויה, עשרה ישראלים נרצחו ע"י המחבלים ששוחררו ומאות נפצעו, אם תשחרר שוב מחבלים דם הנרצחים הבאים יהיה באשמתך ועל ידיך."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.