קרדיט תמונה: ארכיון לע"מ

לא יהיה כלום?

ניצחון גדול: בית המשפט הורה לתקן את כתב האישום נגד נתניהו

עודכן: 14.12.20 בשעה 16:34

תקלות ללא הפסקה: בית המשפט המחוזי קיבל את טענת סנגורי נתניהו שטענו לפגמים בהגשת כתב האישום, והורה לפרקליטות לתקן את כתב האישום נגד נתניהו בפרשת 4000 ולהפריד בין המתנות שקיבל רה"מ נתניהו למתנות שקיבלו רעייתו שרה ובני משפחתו.

הפרשן אלי ציפורי התייחס לפסיקה ותקף את מנדלבליט ושי ניצן: "איזו מכה לעבריינים. ביהמ״ש קבע כי יש לעשות הפרדה בתיק 4000 בין נתניהו למשפחתו ולמסור את פירוט המתנות שקיבל נתניהו. כפי שטענתי מלכתחילה לפרקליטות אין שמץ מתי התקבל כל סיגר. הפרקליטות תיאלץ גם לפרט הדרישות של נתניהו מאלוביץ' בוואלה וגם פה אין לה שום שמץ.

בפסק הדיו כותבים השופטים: "יש לעשות הפרדה בכתב האישום בין נאשם 1 לבין בני משפחתו, שאינם נאשמים, הן בפירוט הדרישות המיוחסות לכל אחד מהם, והן בפירוט ה"מתן" שניתן, על פי הנטען, לכל אחד מהם. ככל שטענת המאשימה היא כי דרישות של בני המשפחה וקבלת טובות הנאה על ידיהם נעשו בידיעת הנאשם, עליה לציין זאת במפורש".

כתב המשפטי של 'גלובס' אבישי גרינצוויג כתב: "הצלחה חשובה עבור סנגורי נתניהו ואלוביץ. עכשיו הפרקליטות תצטרך לפרט בדיוק מה התבקש על ידי בנימין נתניהו עצמו ומה התבקש בידיעתו, ולמי הוגשו הבקשות ועל ידי מי נענו. על גבי עובדות אלה תצטרך הפרקליטות לטעון שמדובר בהיענות חריגה של הטיית סיקור במערכת יחסים שוחדית של נתניהו-אלוביץ."

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
הרשת זועמת: יהודי חוטף סטירה ברכבת הקלה

אנטישמיות בבית

זעם ברשת על נאומו של מנכ"ל פייזר בטקס העצמאות

מה דעתכם?

עושה באזז

הרשת זועמת: יהודי חוטף סטירה ברכבת הקלה

אנטישמיות בבית

זעם ברשת על נאומו של מנכ"ל פייזר בטקס העצמאות

מה דעתכם?

צפו: שירה איסקוב ועדי גוזי הדליקו משואה

עצמאות שמח ישראל

תיעוד: צעקות על רה"מ נתניהו בטקס הזיכרון

"תתבייש"

יאיר לפיד: "הנופלים לא מתו בשביל שישראל תיראה ככה"

שכול ופוליטיקה

תיעוד: צעקות על יאיר גולן בטקס זיכרון

כמעט רמטכ"ל

מרגש: הנאום המרטיט של הרמטכ"ל כוכבי

יהי זכרם ברוך

יעלון לעמית סגל: "אתה מחפש בערימות"

יעלון vs סגל