באזזנט

תמונה – אלבום משפחתי

הטרור הפלסטיני

פיגוע מזעזע: המחבל רצח את אסתר הורגן ונמלט

לאחר שעות ארוכות של חיפושים, אותרה אסתר הורגן הי"ד כבת 52 שנרצחה באכזריות ביער ריחן אשר בצפון השומרון.

אמש, בשעות הערב התקבל דיווח במשטרה אודות אישה שיצאה מביתה ביום ראשון בשעות הבוקר המאוחרות ואבד עימה הקשר. לאחר שעות של חיפושים, איתרו מתנדבי היחידה בשעות הלילה המאוחרות את הנעדרת כאשר היא ללא סימני חיים.

אסתר הורגן תושבת תושבת טל מנשה שבצפון השומרון, אם ל 6, אמנית ויועצת זוגית. הורגן יצאה בסביבות השעה 13:00 בצהריים ביום ראשון לריצה בשמורת הטבע יער ריחן הסמוך לישוב. בשעות הערב הזעיק בעלה את כוחות הביטחון לאחר שלא הצליח ליצור איתה קשר. לפנות בוקר היא נמצאה על ידי המתנדבים, כשהיא ללא רוח חיים, וגולגולתה מרוסקת.

העיתונאי יואב זיתון דיווח כי סימנים בזירה מעלים תמונה של אכזריות הרוצח, שהסתיר את הגופה מאחורי שיח ונמלט. חשד שהמחבל הוא ערבי-ישראלי.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.