באזזנט

תמונה – דובר צה"ל

רעשי מלחמה

הרמטכ"ל כוכבי במסר לאירן: "כל התכניות הוכנו ותורגלו"

לאחר חיסול אבי הפצצה האיראנית בלב אירן, הרמטכ״ל אביב כוכבי משגר איום מפורש לאיראנים בטקס הענקת 'אות ההערכה המבצעי' היום: "לאחרונה אנו שומעים על התגברות האיומים של איראן נגד מדינת ישראל. אם איראן ושותפיה, חברי הציר הרדיקלי, במעגל המדינות הראשון או השני, יבצעו פעולה נגד מדינת ישראל – הם יגלו שהם חברים בשותפות יקרה ביותר"

עוד הזהיר הרמטכ"ל: "צה"ל יתקוף בעוצמה כל מי שייקח חלק, מקרוב או מרחוק, בפעולה נגד מדינת ישראל או נגד יעדים של מדינת ישראל. אני אומר את הדברים בפשטות ומתאר לאויבנו את המצב לאשורו – מדרגות התגובה וכל התכניות הוכנו ותורגלו".

בכיר במטכ"ל עורר תדהמה בעולם הערבי לאחר שאמר בראיון לאתר הסעודי "אילאף" שמראיין לראשונה איש צבא ישראלי, כי "נסראללה הוא אוצר עבור ישראל." אם יחלה – הייתי שולח אליו רופא. הוא פטריוט לבנוני, ולכן סירב להצעה איראנית להחליף את קאסם סלימאני", אמר הבכיר לעיתון הערבי.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.