באזזנט

תמונה – מיכל שיר פייסבוק

הולכים לבחירות

בהפתעה: ח"כ מיכל שיר בגדה בהצבעה וערקה לסער

בפעם הרביעית תוך שנתיים ישראל הולכת לבחירות: ברוב של 49/47 הצליחו חברי האופוזיציה בשיתוף מורדים ממפלגת 'כחול לבן', וח"כ מיכל שיר הסוררת מ'הליכוד' שהצביעה עם האופוזיציה וללא הודעה מוקדמת, נגד הצעת חוק דחיית התקציב שהיה מאפשר שבועיים נוספות להגיע לפשרה עם גנץ.

ח"כ מיכל שיר מ'הליכוד' שהודיעה כי היא לא מרגישה בטוב ולא יוצאת מהמיטה, הסתתרה בחניון הכנסת, ונכנסה בהפתעה להצביע נגד הליכוד. לאחר מכן צייצה בטוויטר והודיעה על הצטרפותה לגדעון סער: "אני שלמה עם מצפוני לעשות את המעט שביכולתי כדי לסיים את המופע המביך הזה של ממשלה תקועה ומסוכסכת שמחזיקה מדינה שלמה בת ערובה של כסאות פוליטיים ולכן אתפטר מהכנסת ואצטרף ל״תקווה חדשה״ בראשות גדעון סער."

חברי הכנסת מהרשימה המשותפת בראשות איימן עודה פצחו במחיאות כפיים וזכו לתזכורת מיו"ר הכנסת.

ראש הממשלה נתניהו הגיב לתוצאות: "כחול לבן חזרו בהם מההסכמים וגררו אותנו לבחירות מיותרות בזמן משבר הקורונה. אנחנו לא רוצים בחירות והצבענו נגדן גם הערב, אך איננו חוששים מבחירות – כי אנחנו ננצח!"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.