באזזנט

תמונה – ארכיון הבית הלבן

רעשי מלחמה

טראמפ מאיים על אירן: "תחשבו על זה שוב"

נשיא ארה"ב דונלד טראמפ מאיים על בתגובה נחרצת נגד איומי איראן לפגוע ביעדים אמריקנים במזרח התיכון: "השגרירות שלנו בבגדאד נפגעה ביום ראשון מכמה רקטות. שלוש רקטות לא הצליחו לשגר. נחשו מאיפה הם: אירן."

"עכשיו אנו שומעים דיבורים על התקפות נוספות נגד אמריקאים בעירק", צייץ טראמפ והוסיף איום מרומז: "עצה ידידותיות ובריאותית לאיראן: אם אמריקני אחד יהרג, אני אחזיק את איראן באחריות. תחשבו על זה שוב".

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1341862953637822468?s=20

מוקדם יותר השבוע נפגש רה"מ נתניהו עם ראש המטות המשולבים של צבא ארצות הברית, הגנרל מארק אלכסנדר מילי, במסגרת ביקורו בישראל. השניים דנו באיומים האזוריים ובראשם התוקפנות האיראנית. כמו כן, דנו בשיתופי הפעולה בין צה״ל לבין הכוחות המזוינים של ארה״ב ועל ההזדמנויות באזור.

רה"מ נתניהו עם הגנרל האמריקאי אלכסנדר מילי והרמטכ"ל כוכבי (צילום לע"מ)

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.