באזזנט

תמונה – ארכיון כאן חינוכית

מקורב לסער?

תחקיר עובדה: איילה חסון חושפת את המתווך החרדי

עוד" אריאל רוט מתוך תוכנית 'עובדה'

העיתונאית איילה חסון חושפת את המתווך החרדי מחסידות גור, מנחם גשייד, שתיווך בין אשת העסקים המתחזה למעריצה של נתניהו, ואף נכח באמבוש המתועד של תוכנית 'עובדה' לעו"ד אריאל רוט, שותפו של עו"ד עמית חדד המייצג את ראש הממשלה נתניהו.

העיתונאי ינון מגל תקף: "אילנה דיין שלום. תעלי בבקשה לרשת את כל ההקלטה של עו"ד רוט, שנשמע מי באמת מדיח שם לדבר עבירה, שנשמע מה אומר שם מנחם גשייד שארגן את הפגישה (אגב, למי הוא מקורב? את מי עכשיו הוא משרת?), שנדע את האמת".

העיתונאי אראל סגל תהה לקשר בין סער לגשייד: "מעניין… זוכרני שגשייד "המתווך" האשים את נתניהו בחיסול סער. מעניין מדוע הסכים להשתתף במבצע כזה של סוכן מדיח? בשליחות מי פעל? מה האינטרס? מעניין…"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.