באזזנט

תמונה – שלומי אמסלם לע"מ

הדרמה בשמאל

מפוטר: שר המשפטים ניסנקורן נטש את גנץ

צילום אריאל חרמוני משרד הביטחון

השמאל מתפרק: לאחר שיו"ר 'כחול לבן' בני גנץ זרק מהמפלגה את ח"כ אסף זמיר ומיקי חיימוביץ' שמרדו בהצבעה על דחיית התקציב, שר הביטחון בני גנץ יפטר את שר המשפטים אבי ניסנקורן מבכירי 'כחול לבן' שהודיע על הצטרפותו למפלגה החדשה שמקים ראש עיריית תל אביב רון חולדאי.

בכיר במפלגת 'כחול לבן' תקף את ניסנקורן שפרש בהפתעה ובהודעה לתקשורת: "ניסנקורן – רמאי וכפוי טובה. שחולדאי ישמור על הגב"

העיתונאי עמית סגל התייחס לפרישת ניסנקורן: "זה יהיה די מדהים אם גנץ יפטר עכשיו את ניסנקורן, כשלפני שבוע בלבד זה היה מונע את פיזור הכנסת. על זה אמר סבא שלי: להסתפר ואז להצטלם זה לא כמו להצטלם ואז להסתפר"

אמש דיווח העיתונאי חיים לוינסון ב'הארץ', כי יאיר לפיד שככל הנראה ייפרד מבוגי יעלון, מנהל מגעים עם שר המשפטים לשעבר ציפי לבני לריצה משותפת בבחירות.

ניסנקורן מסר בתגובה ״נביא בשורה למאות אלפי ישראלים אשר מרגישים שאין להם בית פוליטי – ונעשה זאת במעשים ולא בדיבורים״.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.