באזזנט

תמונה – אילוסטרציה: Pixabay License

מלחמה בקורונה

שוב: גבר בן 88 עם מחלות רקע מת בבית אחרי חיסון

דיווח: גבר בן 88 התמוטט בביתו שבאיזור ירושלים, מספר שעות לאחר שהתחסן מפני נגיף הקורונה בקופת החולים. לאחר מאמצים ממושכים ופעולות החייאה שביצעו כוחות ההצלה הם נאלצו לקבוע את מותו.

מהדסה הר צופים נמסר כי המנוח סבל ממחלות רקע ממושכות, מורכבות וקשות.

לפני מספר ימים, תושב בית שאן כבן 75 מהצפון, מת מדום לב כשעתיים אחרי שקיבל חיסון לקורונה בקופת החולים באיזור מגוריו. על פי הדיווחים, האיש סבל בעבר מבעיות לב קשות ואירועי לב במהלך השנים האחרונות.

דיווח: בן 75 מהצפון מת מדום לב אחרי שהתחסן

ח"כ יוליה מלינובסקי ממפלגת ישראל ביתנו הגיבה למוות המבוגר: "זה בדיוק מה שהזהרתי מפניו. תפסיקו לדבר עם הציבור בצורה מתנשאת, גם ככה כ-50% מהציבור חושש מהחיסון, המקרה הזה רק מגביר את החששות. זו בדיוק הסיבה שדרשתי שימוע פומבי ושקוף על החיסונים כדי שכל אחד ישמע ויחליט אם הוא מתחסן או לא"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.