באזזנט

תמונה – פייסבוק הצל

כך זה נראה

הזעם עבד: תערוכת אומנות הושחתה בגימנסיה

תערוכת תמונות 'אומנית' שהוצגה בגימנסיה הרצליה בשבוע האחרון, הושחתה על ידי אלמונים כיממה אחרי הפוסט הזועם שפרסם פעיל הימין יואב אליאסי 'הצל' בפייסבוק.

בפוסט שפרסם הצל אמש הוא כתב: "בגימנסיה הרצליה מציגים תערוכה שמציגה אדם דורך על תמונה של נתניהו כהיטלר ומניפי דגלי אשף כגיבורים. השבוע שלחה לי חברת סגל בגימנסיה הרצליה בתל אביב תמונות מזעזעות של תערוכה ליום "זכויות האדם" שתלויה בבית הספר שמהלל את האנרכיסטים מבלפור כשביניהם תמונות של אנשים דורכים על תמונה של נתניהו עם שפם היטלר ומניפים את דגל אשף. התמונות היו מזעזעות.

החברת סגל סיפרה לי על מנהל בית ספר זאב דגני איש 0מאל קיצוני ומסוכן ששוטף את מוחות התלמידים בשנאה טהורה לימין, מביא כדרך קבע את שוברים שתיקה לבית הספר ומביא הרצאות של הורי מחבלים ומציג אותם כהורים שכולים ומשתתף פעיל בהפגנות האנרכיסטים
וכמובן שבתיכון אין שום יצוג לצד ימין ולציונות. הבית ספר הפך מפעל שטיפת מוח ל0מאל רדיקלי אנטי ציוני ומי שמהסגל ומהתלמידים בעל דעות ימין מפחדים להביע את דעתו או להתעמת עם המנהל זאב דגני".

את הסרטון קיבלתי מהתלמידים שמרגישים ששוטפים להם את המוח ודורשים את התערבות משרד החינוך בדבר הזה.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.