באזזנט

קרדיט תמונה: צביקה ישראלי לע"מ

פולארד בבית

היועמ"ש לשעבר: "הבוקר נחת בארצנו אדם תאב בצע"

היועץ המשפטי לשעבר מיכאל בן יאיר תוקף בחריפות את קבלת פנים של ראש הממשלה נתניהו ליונתן פולארד שנחת הלילה עם רעייתו אסתר בישראל אחרי 30 שנה בכלא בארה"ב: "הבוקר נחת בארצנו אדם תאב בצע, שתועלתו למודיעין הישראלי פחותה עשרות מונים מנזקו למדינת ישראל. והוא מתקבל אצלנו בכבוד וביקר, מה שמעיד, בעיקר, על דלותנו."

כזכור, גם ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט תקף בראיון לעיתון 'מעריב' את פולארד: "יש מעט מאוד אנשים שיודעים על הפרשה הזו" אמר אולמרט והוסיף: "העיסוק בפרשה הזו גורם נזק מתמשך קשה למדינת ישראל, ואני ממליץ להימנע מחגיגות קבלת פנים לפולארד אם יחליט להגיע לישראל. אני רואה לנכון לאמר את הדברים האלה בצורה הכי חדה, כי אני רואה איך הנוכל העומד בראש הממשלה היום ינסה לעשות חגיגה, הוא יקבל אותו כמו את גלעד שליט"

עוד תקף אולמרט את פולארד וכינה את ראש הממשלה בנימין נתניהו נוכל: "אני מעדיף שעם כל הכבוד שלא יעלה לארץ, אנחנו לא חייבים לו כלום. סליחה, הוא היה מרגל של מדינת ישראל, עשינו מה שיכולנו כדי לדאוג לו כשהוא נתפס. הוא עבד תמורת כסף, והרבה מאוד כסף. הוא לא היה איזשהוא מתנדב ציוני שבא והקריב את חייו. הוא היה אמריקאי אוהב ישראל שעבד בשביל הרבה מאוד כסף ריגל לטובת ישראל."

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 2 ימים

נקלט במצלמות

לפני 3 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 3 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 2 ימים

נקלט במצלמות

לפני 3 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 3 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.