באזזנט

קרדיט תמונה: לשכת יאיר גולן

בקרוב בישראל?

יאיר גולן: "ביביסטים צובאים על גדרות הכנסת במידה ויפסיד בבחירות"

ח"כ יאיר גולן (סגן הרמטכ"ל לשעבר) שהתפקד לאחרונה למפלגת מרצ, מתייחס למהומות בוושינגטון ותוקף בחריפות את רה"מ ותומכיו: "נתניהו ראה את המהומות בארה״ב אתמול והתמלא קנאה, בחלומו הרטוב ביותר ביביסטים צובאים על גדרות הכנסת במידה ויפסיד בבחירות או יורשע בביהמ״ש. נתניהו לא יוותר על כוח מרצונו החופשי, גם אם יפסיד. תומכי נתניהו שהזדעזעו מהמראות בגבעת הקפיטול חייבים לדעת שזה מה שנתניהו מצפה מהם ביום פקודה".

כתב 'הארץ' אלמוג בן זיקרי צייץ והסעיר את הרשת: "הבוקר הזה, אני יותר מבין את הירי על האלטלנה", יאיר נתניהו הגיב במתקפה: "השמאל איבד אתזה. כתב ״הארץ״ מצדיק את הירי על אלטלנה!".

כתב ערוץ 13 אביעד גליקמן התייחס למהומות בארה"ב והזהיר: "ובבוקר הזה( במיוחד בבוקר הזה) צריך שוב להגיד את האמת: לא רחוק היום שבו מישהו ינסה לרצוח פרקליט, יועמש, עיתונאי או פוליטיקאי. והכול בחסות מסע ההסתה והשנאה המטורף והפצת הפייק ניוז שמתחולל כאן בשנה וחצי האחרונות, ורק הולך ומתגבר."

העיתונאי אראל סגל הגיב לגליקמן: "הניסיון שלך לחבר בין אירועי וושינגטון לישראל הוא מגוחך ושקוף. ביקורת חריפה ומנומקת אינה הסתה ושנאה. המתלהמים בשולים זניחים. זה מפחיד אותך. כי במסע לחשיפת האמת, רואים להם ולך. אם כבר, שיח שנאה ארסי ורעיל, מפגיני בלפור ניסו לפרוץ לבית רה"מ והגידופים מגיעים עד השוואה להיטלר."

שר החוץ גבי אשכנזי הגיב לאלימות בארה"ב: "הזדעזעתי לראות אמש את ההתקפה על הקונגרס האמריקאי, מעוז הדמוקרטיה העולמי, ויש לגנות זאת בכל תוקף. משחר תקומתה, ארה"ב, ידידתנו האיתנה והגדולה, היא המגדלור של הדמוקרטיה ושל ערכי חירות, צדק ועצמאות. אני בטוח שהעם האמריקאי ונבחריו ידעו להדוף את המתקפה הזו ולהמשיך להגן בצורה איתנה על הערכים עליהם נוסדה ארה"ב, החשובים לכולנו."

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 2 ימים

נקלט במצלמות

לפני 3 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 3 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 2 ימים

נקלט במצלמות

לפני 3 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 3 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.