באזזנט

תמונה – צילום החולצות הלבנות

ישראל 2021

מחשש לפריצה: גדרות תיל בכניסה לבלפור

לאחר פריצת מפגיני השמאל את המחסומים בכניסה לבלפור בשבוע שעבר, גדרות תיל הוצבו בכניסה למעון ראש הממשלה. ואיך הגיב ח"כ יאיר גולן למהומות בארה"ב? צפו

אפקט טראמפ: לאחר פריצת המפגינים את חגורת הביטחון המשטרתית בכניסה לקונגרס בוושינגטון, המשטרה הציבה הבוקר גדר תיל בכניסה למעון ראש הממשלה בבלפור שם מפגינים מידי מוצאי שבת אלפי מפגיני הדגלים השחורים נגד רה"מ בנימין נתניהו.

העיתונאי שמעון ריקלין תקף את החשש התקשורתי לאלימות גם בישראל: "מצור על בלפור? (כולל אלימות פריצת מחסומים פציעת שוטרים). מהפכה דמוקרטית לגיטימית. מצור על הקפיטול? נורא ואיום. נתניהו יכול לעשות את זה פה. נתניהו?! שהשמאל מקיף את ביתו ומנסה לפרוץ אליו?? זו אותה עלילת דם מרושעת שנתניהו שקיבל פה את הסיקור הכי שלילי שיש. עומד לדין על סיקור חיובי"

סגן הרמטכ"ל לשעבר ח"כ יאיר גולן, שהתפקד לאחרונה למפלגת מרצ כתב: "נתניהו ראה את המהומות בארה״ב אתמול והתמלא קנאה, בחלומו הרטוב ביותר ביביסטים צובאים על גדרות הכנסת במידה ויפסיד בבחירות או יורשע בביהמ״ש. נתניהו לא יוותר על כוח מרצונו החופשי, גם אם יפסיד. תומכי נתניהו שהזדעזעו מהמראות בגבעת הקפיטול חייבים לדעת שזה מה שנתניהו מצפה מהם ביום פקודה".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.