באזזנט

קרדיט תמונה: ערוץ הכנסת

מתפרקים לחתיכות

לפיד נפרד מיעלון: "מאחל לו הצלחה בהמשך הדרך"

עוד מפלגה בדרך: שעות לאחר פרסום שלטי חוצות של יעלון ברחבי הארץ, יו"ר מפלגת 'יש עתיד' ח"כ יאיר לפיד נפרץ בציוץ בטוויטר משותפו הפוליטי נגד נתניהו בשנים האחרונות, ח"כ בוגי יעלון: "אני מעריך ומכבד מאוד את בוגי יעלון ומאחל לו הצלחה בהמשך הדרך", צייץ לפיד.

פעיל השמאל אלדד יניב צייץ בזעם: "משוגעים, רדו מהגג: לפיד וניסנקורן ובוגי ושלח רצים בארבע מפלגות נפרדות אחד נגד השני. ארבע! בבלפור רוקדים על השולחן עם שמפניה ורודה וסיגר."

https://twitter.com/joel88783887/status/1347979127450722305?s=20

בחודש יוני האחרון חגג יעלון יום הולדת 70 וזה מה שכתב לו יאיר לפיד: "בסוף, אחרי כל השנה הזו, הרווחתי את בוגי. רק בשביל זה היה שווה. כי הוא חכם. כי הוא הגון באופן שאין בפוליטיקה ויש מעט מאוד בחיים. כי הוא תמיד אומר בדיוק מה שהוא חושב שזה חלק מההגינות הזו."

"כי אתם לא ידעתם את זה אבל הוא מצחיק. כי הוא קם כל יום בארבע-וחצי כמו רפתן טוב. כי מדובר בכמות אינסופית של נסיון וידע של מי שבאמת עבר הכל, מהפיקוד על סיירת מטכ״ל דרך ראש אמ״ן, רמטכ״ל, שר בטחון, תבחרו צומת – הוא היה בה. איכשהו הצליח לעבור את כל זה ולהשאר צנוע וענייני ותמיד קר רוח. לא עושה מעצמו עניין וגם לא צריך. אם אתה יוצא למסע, הוא האיש שאתה רוצה לידך. מזל טוב גדול אחינו הבכור. עוד נכונו לנו עלילות."

בוגי בן 70—בסוף, אחרי כל השנה הזו, הרווחתי את בוגי. רק בשביל זה היה שווה. כי הוא חכם. כי הוא הגון באופן שאין בפוליטיקה…

Posted by ‎Yair Lapid – יאיר לפיד‎ on Tuesday, June 23, 2020

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 2 ימים

נקלט במצלמות

לפני 3 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 3 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 2 ימים

נקלט במצלמות

לפני 3 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 3 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.