באזזנט

תמונה – ארכיון לע"מ

תיעוד

צפו: מאות מפגינים נגד ביקור נתניהו בנצרת

עשרות ערבים מפגינים ביניהם ח"כ לשעבר חנין זועבי מהרשימה המשותפת, מתעמתים עם כוחות המשטרה במחאה על ביקורו של ראש הממשלה נתניהו בעיר נצרת בשעות הקרובות שם יכריז ככל הנראה על שריון מועמד ערבי ברשימת הליכוד בבחירות הקרובות.

רה"מ נתניהו צייץ בעמוד הטוויטר שלו: "בשעה 16:15 אמסור בשידור חי נאום חשוב מנצרת!"

ח"כ מאי גולן כתבה: "אז אחרי שהח״כים של המשותפת הצביעו בכנסת נגד הסכמי השלום עם מדינות ערב, הם גם מנסים עכשיו לסכל עכשיו את הגעתו של רה״מ נתניהו לביקור בנצרת כדי לבדוק איך מתקדם מבצע החיסונים במגזר הערבי.
לא יעזור לכם – אנשים קטנים ותומכי טרור. עוד לא שמתם לב שככל שאתם יותר נגד, כך אתם יורדים בסקרים?"

ח"כ אחמד טיבי תקף: "מתקפת האהבה של נתניהו לערבים עוברת דרך מכות ודחיפות של שוטרים נגד המפגינים והעיתונאים בנצרת שבאו למחות על הניצול הציני שלו לחיסונים לפני הבחירות וחיפוש אחרי קולות של עאבים כדי להשיג חסינות. איפה השוטרים האלה כשצריך אותם מול הפושעים ומבריחי הנשק ודמי החסות?"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.