באזזנט

תמונה – ארכיון טוויטר ישראל כהן

ניצחון לנתניהו

מכה לפרקליטות: ביהמ"ש הורה למסור חומרי חקירה

היועמ"ש מנדלבליט (צילום: משרד המשפטים)

בית המשפט העליון מקבל חלקית את ערעור פרקליטי נתניהו ושאול אלוביץ' והורה לפרקליטות למסור לידיהם חומרי חקירה נוספים מפרשת בזק שסירבה להעביר בעבר.

בהחלטתו מותח השופט ביקורת קשה על הפרקליטות וליאת בן ארי: ״התנהלות הגובלת בהטעיית נתניהו ואלוביץ׳, עלולה לפגוע בהגנתם ולא מתיישבת עם חובת ההגינות של התביעה״.

הפרשן יעקב ברדוגו כתב: "מנדלבליט חוטף מהעליון על התנהלותו בתיק ר׳ הממשלה – "לא ניתן להשלים עם האפשרות כי במקרים שבהם נודע לתביעה שתמלילים אשר נמסרו לנאשם אינם מדויקים, היא תימנע מלעדכנו בעניין…גובלת בהטעיית הנאשם, עלולה לפגוע בהגנתו, וודאי שאינה מתיישבת עם חובת ההגינות הכללית המוטלת על רשויות התביעה".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.