קרדיט תמונה: פייסבוק בר רפאלי

סערה בשב"ס

בגלל ציפי רפאלי? השר אוחנה הסכים לחסן אסירים

עידכון אחרון לפני 4 חודשים
ראשי >

עמדתו של השר אוחנה בנוגע לחיסוני אסירים

הרבה מידע שגוי וחדשות כזב נכתבו על ידי גורמים פוליטיים ותקשורתיים על עמדתי בנוגע לחיסוני האסירים.הנה היא בתמצית לפניכם (אנשי הסגל קודמים לאסירים כי הם יוצאים ונכנסים ובכך סכנת ההידבקות מהם גבוהה יותר, אם אסירים נדבקים – זה בגלל הסגל. זו ההחלטה האחראית, המוסרית והנכונה ביותר, והיא גם תתקיים), ועוד נושאים עליהם נשאלתי בפגוש את העיתונות הערב >>>

Posted by ‎Amir Ohana – אמיר אוחנה‎ on Saturday, January 16, 2021

לאחר מאבק סוער עם היועמ"ש מנדלבליט ושר הביטחון גנץ, השר לביטחון פנים אמיר אוחנה התקפל והסיר את התנגדותו לחיסון אסירים בכלא נגד קורונה. נכון לעכשיו חוסנו שלושה אסירים בכלא אשקלון, ביניהם המחבל מואפק עירוכ מיפיע, שהסיע מחבלים שביצעו את הפיגוע בתחנה המרכזית ת"א בו נרצחו 23 בני אדם.

העיתונאי אסף גיבור דיווח, כי במועדון האסיר לא עוצרים כאן. הם דורשים הקמת וועדה רפואית עם הצלב האדום שתפקח על מתן חיסונים לכל האסירים.

במקביל, הרופא האישי של ציפי רפאלי (אמא של), שיגר מכתב זועם לשב"ס, בו הוא דורש לאשפז בדחיפות רפאלי הסובלת ממחלות רקע שנדבקה בקורונה ומצבה הידרדר עד כדי סכנת חיים.

בראיון לאתר n12 תקף פרופ' יהודה אדלר: "הרופאה הראשית בשב"ס מתעלמת מפניותיי ואף לא טרחה לשלוח לי את תשובת האקו-לב בטענה שלא חל שינוי במצבה. אלא שכאשר המסמך הגיע לידיי מבני משפחתה התברר שאכן חלה החמרה במצבה באופן מסכן חיים. מדובר בשערורייה בטיפול הרפואי והזנחה פושעת".

פעיל השמאל אורי זכי תקף: "מציע לאמיר אוחנה להתפלל חזק לשלומם של כל האסירים בקבוצת הסיכון שנדבקו השבוע בקורונה, ובמיוחד לשלומה של ציפי רפאלי. אם חס וחלילה יקרה להם משהו, תיגמר לפופוליסט המסריח הזה הקריירה ויסור חינו בעיני השליט (אסיר בפוטנציה בפני עצמו).

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

תיעוד ראשוני: נפגעים בקריסת טריבונה בגבעת זאב

דיווח

לפני יום 1

תיעוד דרמטי: פיגוע דריסה בירושלים

הטרור הפלסטיני

לפני יום 1
בכותרות

תיעוד ראשוני: נפגעים בקריסת טריבונה בגבעת זאב

דיווח

לפני יום 1

תיעוד דרמטי: פיגוע דריסה בירושלים

הטרור הפלסטיני

לפני יום 1

לפיד תוקף: "למה תמיד האש פורצת בדיוק כשזה הכי נוח לראש-הממשלה"

"אילו אילו אילו"

לפני יום 1

המיליונר הבדואי של יעלון: "או ניצחון או נמות"

הסתה מבית

לפני יום 1

דיווחים בעזה: ביתו של סינוואר הופצץ

חוסל?

לפני 2 ימים

תיעוד מזעזע: יהודי הותקף באכזריות בפתח ביתו

הטרור הערבי

לפני 2 ימים

תיעוד: פורעים ערבים קיבלו תגובה מוחצת

צפו

לפני 2 ימים

מרהיב: צה"ל ממשיך להפציץ את מחבלי עזה

מלחמה בטרור

לפני 3 ימים