באזזנט

תמונה – צילום מסך חדשות 12

בני ברק

תיעוד: ברנו טגניה סולק מחתונה לא חוקית

מהומות בבני ברק: ברנו טגניה, כתב הפלילים של חדשות 12, הותקף במהלך סיקור חתונה המונית שהתקיימה בעיר בני ברק. עשרות שוטרים בכוחות מתוגברים מפזרים את מאות הסקרנים שהתקהלו במקום.

שר הפנים אריה דרעי גינה: "אירועים אלו לא רק מסכנים מאות משפחות, אלא גם מוציאים את דיבתו של הציבור החרדי, שרובו שומר על הכללים. אני קורא לכל מי שיכול לתת יד, ראשי רשויות ומנהיגי ציבור – לעצור התקהלויות כאלו".

מהמשטרה נמסר: "השוטרים הגיעו לישיבה שבה נערכה חתונה בניגוד לתקנות הקורונה. עם הגעת הכוחות, הורו לנוכחים לעזוב את המקום, רשמו מספר קנסות בסך 5000 ש"ח לבעלי תפקידים ומארגן האירוע יוזמן לחקירה פלילית בחשד להפצת מחלה. הנוכחים פוזרו ע"י המשטּרה תוך מספר דקות והמקום נסגר כשהוא ריק מאדם, למען שלום הציבור."

(צילום חדשות הסקופים)

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.