באזזנט

תמונה – ארכיון דוברות המשטרה

סכנת חיים

דיווח: יולדת חולת קורונה מאושפזת במצב קשה

לבית החולים בלינסון הועברה לפנות ערב אישה חולת קורונה בת 35 שהגיעה מבי"ח לניאדו בשבוע 31 לאחר שחלה הדרדרות במצבה. מיד עם הגעתה הוחלט להנשימה עקב מצבה הקשה וליילדה בדחיפות. בשעה האחרונה הסתיים הניתוח הקיסרי, התינוק במצב יציב מונשם והועבר לפגיית מרכז שניידר לרפואת ילדים.

היולדת במצב קריטי בטיפול נמרץ קורונה שבמתחם האשפוז התת קרקעי בבילינסון ליולדת אין מחלות רקע וזה הריונה השביעי

פרופ' ארנון ויזניצר מנהל ביח לנשים: ״מדובר בגל אלים וקשה יותר מקודמיו הפוגע גם באוכלוסיית נשים בהריון צעירה״.

דר איליה קגן מנהל טיפול נמרץ קורונה בילינסון : ״מצבה של היולדת קשה מאוד ולא יציב . היא נימצאת בסכנת חיים ממשית ואנחנו נאבקים על חייה"

כתב ערוץ 13 מאיר מרציאנו דיווח, על 3 מתחסנים שקיבלו את המנה השנייה בחיסון נדבקו בקורונה ואושפזו במצב קשה. אחד מהם אף נמצא במצב קריטי. שניים אושפזו ביום קבלת המנה השנייה, אחד יומיים לאחריה.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.