באזזנט

תמונה – פייסבוק אביר קארה

מבוכה

מנהיג 'השולמנים' אביר קארה: "אשים לכם רימון מחוץ לדלת"

שקד ובנט. צילום: הימין החדש
שקד ובנט. צילום: הימין החדש

מבוכה בימינה: מספר שעות בלבד אחרי שהודיע על הצטרפותו לנפתלי בנט בתמורה לקבלת המקום השישי במפלגת 'ימינה', ערוץ 'כאן חדשות' חושפים התכתבויות מאיימות ששיגר מנהיג קבוצת 'השולמנים' אביר קארה, למתנגדיו בקבוצת השולמנים איתם הסתכסך בתקופה האחרונה: "אשים לכם רימון מחוץ לדלת".

מהליכוד נמסר בתגובה להצטרפותו של קרא לימינה: "במשך שנתיים אביר קארה טען שנלחם למען העצמאיים והיום הוא החליט להיות שכיר אצל מי שלא עשה כלום למענם. ראש הממשלה נתניהו ימשיך להביא עוד תוכניות סיוע לעצמאיים ולבעלי העסקים, להביא מיליוני חיסונים ולפתוח את הכלכלה לטובת כל אזרחי ישראל".

מוקדם יותר הערב בירך בנט על הצטרפותו של קארה: "ימינה והשולמנים מהיום משפחה אחת! אנחנו הבית של חצי מיליון העצמאיים בישראל, של כל מי שנאבק לקיים כאן עסק. אנחנו יודעים מה זה להקים עסק, וכמה קשיים מיותרים הממשלה מערימה. בממשלה שנקים, סוף סוף יהיה לכם, לנו, קול. אביר, אתה מנהיג עם נשמה גדולה. באהבה גדולה, נפתלי בנט".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.