באזזנט

תמונה – משרד הבריאות לע"מ

חשש להתפשטות

דיווח: וריאנט מלוס אנג'לס התגלה בישראל

על רקע החשש מהתפשטות מוטציות חדשות מבריטניה ודרום אפריקה, במעבדה המרכזית לנגיפים של משרד הבריאות מודיעים הערב, על איתור וריאנט מלוס אנגל'ס באמצעות תהליך ריצוף. מהאדם המאומת לוריאנט זה נדבקו 4 אנשים נוספים.

בגל"צ דווח, לפי המחקרים הראשוניים בארצות הברית הזן לא קטלני יותר ולא גורם לתחלואה קשה יותר.

ממשרד הבריאות נמסר: "האירוע נמצא בבדיקה. נמשיך לעדכן בממצאים נוספים ככל שיהיו".

במקביל אישרה הממשלה את הצעת ראש הממשלה, שר הבריאות ושרת התחבורה לעצירת הטיסות לישראל וממנה. איסור כניסת מטוסים זרים לישראל, למעט טיסות מטען, טיסות לכיבוי אש וטיסות לפינוי חירום רפואי. הגבלה זמנית של היתרי הפעלת חברות התעופה הישראליות.

צמצום החריגים ליציאה בטיסה אל מחוץ לישראל, כך שיכללו את המקרים הבאים בלבד: טיפול רפואי, הליך משפטי שאותו אדם צד לו או נדרש להשתתף בו או לוויה של קרוב משפחה.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.