באזזנט

תמונה – דוברות המשטרה

כאילו אין קורונה

תיעוד: חולה קורונה ו-150 חוגגים נתפסו במסיבה

המשטרה חשפה אמש מסיבה בלופט בראשל"צ עם כ-150 משתתפים. במקום אותר חולה קורונה מאומת.

בפעילות יזומה של המשטרה כנגד מתחמי אירועים הפועלים בניגוד להנחיות, הגיעו אמש שוטרים ללופט ברח' האצל בראשל"צ והבחינו כי במקום מתנהלת מסיבה.

המבלים במקום סירבו לפתוח את הדלתות והחלו לרסס גז פלפל לעבר השוטרים, כשחלקם ניסו להימלט דרך החלונות ולהתחבא בשירותים ועל גג המבנה. לאחר זמן קצר הצליחו השוטרים להיכנס למקום ולהפסיק את האירוע.

אחד מהמבלים נעצר לאחר שתקף את השוטרים בכניסתם, הוא נחקר בתחנה ושוחרר למעצר בית.

סה"כ נרשמו 103 דוחות קורונה, מתוכם דו"חות בסך 5,000 ש"ח לבעל המקום, לזמר ותקליטן ודו"ח בסך 3,000 ש"ח למבודד שלא דיווח.

כמו כן במקום אותר חולה קורונה מאומת שנשלח לבידוד וזומן לחקירה בגין הפצת המחלה בסיום תקופת הבידוד.

במקביל, בפשיטה משטרתית על מסיבה מחתרתית בחולון, נפצע קשה תושב המרכז בשנות ה 20 לחייו שנמלט מהחלון והסתתר על מדחס המזגן מחוץ לחלון שנשבר והוא נפל למטה.

העיתונאי החרדי ישראל כהן צייץ: "אחיי החילונים. מבין את הדילמה שלכם מה להגיב אחרי סיפור הזוי אמש בראשל״צ. כזה עוד לא היה – חולה קורונה שחוגג ורוקד יחד עם 150 איש במועדון קטן סגור. ברור שתעדיפו להתעלם. ההצעה שלי: כן תגיבו, כמונו, תגידו את האמת שמדובר בחלק שולי, כמו שאצלנו ברור לכל היום שזו קבוצה קיצונית בלבד."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.