באזזנט

תמונה – צילום מסך טוויטר

פייק ניוז

הסרטון שמסעיר את הרשת: גבר התמוטט במתחם החיסונים

סערה ברשת בעקבות סרטון דרמטי שהופץ בשעות האחרונות בו נראה גבר שרוע על הרצפה במתחם החיסונים, בטענה כי מדובר ככל הנראה מתגובה אלרגית לחיסון.

מתנגדי החיסונים הפיצו את הסרטון ברשתות החברתיות בטענה כי משרד הבריאות מסתיר מידע רפואי על תופעות החיסונים שלטענתם מסוכנים.

מבירור קצר עולה, ככל הנראה מדובר בצעיר שהגיע למתחם החיסונים וחש ברע מפחד הדקירה של החיסון. הוא טופל באופן מיידי על ידי הצוות הרפואי במקום ושוחרר לאחר זמן קצר לביתו.

מוקדם יותר, צעיר בן 19 אושפז הבוקר בטיפול נמרץ בבית חולים אסף הרופא, לאחר שלקה בדלקת בשריר הלב אחרי שקיבל את המנה השנייה של החיסון לקורונה. ככל הנראה "אין קשר לחיסון שקיבל", אמר הרופא המטפל.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.