באזזנט

תמונה – דובר צה"ל

סוגרים עסקה

דובר צה"ל: שני רועי צאן הוחזרו לסוריה

על רקע פרשת הצעירה הישראלית ממודיעין שחצתה בטעות את הגבול לסוריה, כוחות צה״ל החזירו לפני זמן קצר שני רועי צאן לידי הצלב האדום דרך מעבר קונטרה, זאת בהתאם להנחיית הדרג המדיני.

רועי הצאן נעצרו על ידי כוחות צה״ל בשבועות האחרונים כחלק מסדרת מארבים ייזומים של הכוחות מזרחית לגדר הגבול עם סוריה, לאחר שהרועים חצו את קו הגבול לשטח ישראל.

על פי הדיווחים, המחבל ד'יאב קהמוז שהיה אמור להיות חלק מהעסקה ומשוחרר לסוריה, סירב להשתחרר לסוריה והעדיף להישאר בכלא בישראל.

ד'יאב קהמוז מהכפר רג'ב בגולן הורשע בשיתופ פעולה עם האויב לפני שלוש שנים ונגזרו עליו 14 שנות מאסר, לאחר שקיבל הוראות מאנשי חיזבאללה לצלם סיורים של צה"ל, לקבל מטעני חבלה ולהחביאם כדי לבצע באמצעותן פיגועים באזור הצפון.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.