באזזנט

קרדיט תמונה: ארכיון התאגיד 11

סערה ברשת

רון קופמן: "על חרדית שחצתה לסוריה בשביל *** משלמים מיליונים"

תגובות קשות בשמאל על עסקת החיסונים שחתם רה"מ נתניהו עם סוריה בתיווך רוסיה, למען שחרור הצעירה הישראלית ממודיעין עלית שחצתה בטעות את הגבול לסוריה.

שדר הרדיו רון קופמן בהתבטאות קשה על החרדית לשעבר ששוחרר מסוריה: "‏סופסוף ביבי נתן לנו להבין מה חשוב ומה לא. על חרדית שחצתה את הגבול בשביל זיון, משלמים מיליוני דולרים. על אתיופי ובדואי פגועי נפש שכלואים בעזה שש שנים, לא נותנים לירה סורית דפוקה.

עוד תקף קופמן: "אבל לאתיופים יש ייצוג באגם הדרעק, רק חבל שהייצוג שלהם עם יברקן ותמאנו-שאטה יותר גרוע מדרעק"

העיתונאי אראל סגל הגיב לקופמן: "‏הצצה לנפש מטומטמת ושונאת. הבחורה אינה חרדית משום שהיא חזרה בשאלה. הדיבור הנגוע והמבחיל של הקוף מעיד על בהמיתו ומפתה לדוש בעברו המבחיל.

ב. האם מישהו מעלה על הדעת שישראל לא הייתה משלמת מחיר דומה על הנעדרים בעזה? בוודאי ואף יותר. אלא שהחמאס דורש שחרור אסירים לא חיסונים."

אושיית הרשת יבגני זרובינסקי הגיב: ‏"מת כבר לראות את כל אלה שמבלבלים את המוח על העסקה כשיראו מי זו הצעירה ששוחררה. לא נראית חרדית, לא מדברת כמו חרדית וגם לא מתנהגת כמו חרדית ואם כבר להפך פעילת שמאל שטיילה גם ביריחו והצטלמה עם פלסטינים שהכותרת היא ש"הם לא בני דודים, הם אחים".

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

הגב לפוטין

לפני 30 דקות

"פשוט התכווצתי"

לפני 3 ימים

סחיטה באיומים

לפני 3 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

הגב לפוטין

לפני 30 דקות

"פשוט התכווצתי"

לפני 3 ימים

סחיטה באיומים

לפני 3 ימים

אלימות נגד נשים

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.