באזזנט

תמונה – אינסטגרם עומר אדם

לא רוצה בידוד

אמא של עומר אדם נמלטה ממלונית בידוד

אמו של הזמר עומר אדם שחזרה הבוקר מדובאי דרך עמאן. שרון, הייתה אמורה להיכנס לבידוד במלונית קורונה, אך היא סירבה וברחה מהמקום בעזרת כלי רכב שחיכה לה סמוך למקום.

ד"ר שרון אלרואי פרייס אמרה הבוקר בוועדת החוקה בכנסת: "אוטובוס של מבודדים מחו"ל הגיע למלונית ו-20,30 אנשים ירדו ממנו פשוט ברחו"

מעופר מנחם, איש יחסי הציבור של המשפחה נמסר: "שרון אדם חלתה בקורונה בזמן שהייתה בחו״ל, היא עברה בדיקה סרולוגית שהוכיחה את הדבר, עברה בדיקה ויצאה שלילית. היא נמצאת בבידוד בביתה וטרם קיבלה תעודת מחלים"

בתיעוד שהופץ ברשתות החברתיות נראים עשרות צעירים וצעירות נמלטים לעיני השוטרים ממסיבה מחתרתית שהתקיימה בניגוד לתקנות הקורונה.

https://twitter.com/natan_148/status/1363456417840136198?s=20

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.