באזזנט

תמונה – פייסבוק איילת שקד

צפו

דלף לרשת: סרטון מביך של איילת שקד

שרת המשפטים לשעבר איילת שקד מגיבה לסרטון המביך שדלף לרשת בשעות האחרונות בו היא נראית מזמררת לעצמה: ‏"זמרת כבר לא אהיה, אני נשארת בפוליטיקה", כתבה שקד.

עוד אמרה שקד והסבירה: "התנדבתי לפרוייקט לכבוד יום האישה להעלאת המודעות לאלימות נגד נשים. כל אחת שרה שורה עם מוסיקה. מישהו ממפלגה מתחרה קיבל את חומר הגלם ועל מנת לפגוע בי הדליף אותו בלי המוסיקה. לפחות העלתי את המודעות לאלימות נגד נשים."

ח"כ יאיר לפיד יצא להגנתה וכתב: ‏"איילת צודקת. זו סתם רשעות ורמה נמוכה של פוליטיקה. במקום לברך על ההתגייסות שלה לנושא כל כך חשוב, על העלאת המודעות נגד אלימות נשים, מתעסקים ביכולת השירה שלה. תמצאו חיים."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.