באזזנט

קרדיט תמונה: ארכיון לע"מ

הנקמה?

גדעון סער: אשקול לתמוך בחוק נגד נתניהו

כשמצבו בסקרים האחרונים מתדרדר למספר חד ספרתי, יו"ר מפלגת 'תקווה חדשה' גדעון סער מאיים בראיון לעמית סגל בערוץ 12 כי ישקול לתמוך בחוק המונע מרה"מ נתניהו להתמודד עם כתבי אישום.

חשבתי שלא נכון לחוקק חקיקה שבנסיבות שהיו היא הייתה פרסונלית. אבל היום אני רואה מצב שבו נתניהו בפועל, למרות שאני דגלתי בעמדה ולפני פסיקת בגץ הוא יכול לכהן זה החוק. אבל היום אני רואה שבשנה החולפת, באופן משפטי מותר לו אבל באופן ענייני הוא פשוט…אז אני אשקול בהחלט מחדש את עמדתי בסוגיה הזאת" אמר סער.

העיתונאי אבישי בן חיים כתב: "״אלימות ליגלית״ היא אלימות ברוטאלית של ההגמוניה הפריבילגית. והשימוש של ההגמוניה במערכת המשפט לשם הגבלת הדמוקרטיה ובמקרה זה הגבלת זכות הבחירה של אזרחי ישראל! הוא פעולה אלימה (ליגלית) שמרסקת את האמון במערכת המשפט ואת בסיס הדמוקרטיה הישראלית."

ארז תדמור מקורבו של רה"מ נתניהו הגיב במתקפה: "גדעון סער "שוקל" להעניק לפקיד את הסמכות להדיח בלי משפט כל ראש ממשלה. זה אנטי-דמוקרטי. אין לזה מקבילה באף דמוקרטיה. זה יהפוך את הפוליטיקאים לעוד יותר מבוהלים מהמשפטנים ואת ישראל, רשמית, לרפובליקת בננות שנשלטת ע"י פקידים. וזה אחרי כל החשיפות על צלאח א-דין. גדעון, אתה סכנה לדמוקרטיה".

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 24 שעות

נקלט במצלמות

לפני 2 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 2 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 24 שעות

נקלט במצלמות

לפני 2 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 2 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.