באזזנט

תמונה – ארכיון לע"מ

הנקמה?

גדעון סער: אשקול לתמוך בחוק נגד נתניהו

כשמצבו בסקרים האחרונים מתדרדר למספר חד ספרתי, יו"ר מפלגת 'תקווה חדשה' גדעון סער מאיים בראיון לעמית סגל בערוץ 12 כי ישקול לתמוך בחוק המונע מרה"מ נתניהו להתמודד עם כתבי אישום.

חשבתי שלא נכון לחוקק חקיקה שבנסיבות שהיו היא הייתה פרסונלית. אבל היום אני רואה מצב שבו נתניהו בפועל, למרות שאני דגלתי בעמדה ולפני פסיקת בגץ הוא יכול לכהן זה החוק. אבל היום אני רואה שבשנה החולפת, באופן משפטי מותר לו אבל באופן ענייני הוא פשוט…אז אני אשקול בהחלט מחדש את עמדתי בסוגיה הזאת" אמר סער.

העיתונאי אבישי בן חיים כתב: "״אלימות ליגלית״ היא אלימות ברוטאלית של ההגמוניה הפריבילגית. והשימוש של ההגמוניה במערכת המשפט לשם הגבלת הדמוקרטיה ובמקרה זה הגבלת זכות הבחירה של אזרחי ישראל! הוא פעולה אלימה (ליגלית) שמרסקת את האמון במערכת המשפט ואת בסיס הדמוקרטיה הישראלית."

ארז תדמור מקורבו של רה"מ נתניהו הגיב במתקפה: "גדעון סער "שוקל" להעניק לפקיד את הסמכות להדיח בלי משפט כל ראש ממשלה. זה אנטי-דמוקרטי. אין לזה מקבילה באף דמוקרטיה. זה יהפוך את הפוליטיקאים לעוד יותר מבוהלים מהמשפטנים ואת ישראל, רשמית, לרפובליקת בננות שנשלטת ע"י פקידים. וזה אחרי כל החשיפות על צלאח א-דין. גדעון, אתה סכנה לדמוקרטיה".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.