באזזנט

תמונה – ארכיון לע"מ

רגע לפני בחירות

דיווחים: נתניהו נוסע לפגישה מדינית בחו"ל

האם ראש הממשלה נתניהו יפתיע מחר עם עוד תהליך שלום עם מדינה ערבית? על פי הדיווח של העיתונאי עמית סגל, רה"מ נתניהו הורה לבטל את כל כינוסי הבחירות שנקבעו ליום חמישי.

העיתונאי ברק רביד חשף כי רה"מ נתניהו יטוס ככל הנראה לאיחוד האמירויות וייפגש עם יורש העצר מוחמד בן זייד באבו דאבי.

בציוץ שפרסם כתב סגל: מה מתכנן מחר ראש הממשלה? מטה הבחירות של הליכוד התבקשו לבטל ארבעה כנסים שתוכננו עם נתניהו למחר ברחבי הארץ, 12 יום לפני הבחירות לצורך פעילות אחרת. האם נתניהו מתכנן נסיעה מסתורית? ולאן? והאם זו ״הפתעת מרץ״ שלו לקראת הבחירות?" צייץ עמית סגל והסעיר את הרשתות החברתיות בספוקולציות שונות.

לאחר מכן עדכן עמית סגל: "ובכן, נתניהו נוסע מחר ליעד לא ידוע בחו״ל. כל הלו״ז שלו בוטל"

העיתונאי אריאל כהנא מישראל היום הוסיף פרטים: "בהמשך לפרסום של עמית סגל על ״הפתעת מרץ״ של נתניהו, אני יודע לומר שמתוכננת אחת כזו והיא נושאת אופי ביטחוני-חשאי".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.