באזזנט

תמונה – פייסבוק הנשיא ריבלין

עדויות חדשות

התפתחות דרמטית: המשטרה פתחה בחקירה נגד משי זהב

במשטרת ישראל הוחלט לפתוח בחקירה נגד יהודה משי זהב בחשד לביצוע עבירות מין לכאורה. החקירה הוטלה על היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) בלהב 433.

בסוף השבוע הגיעו לעמותת "מגן" המטפלת בתקיפות מיניות בציבור החרדי, עדויות חדשות על פגיעה מינית שביצע לכאורה משי זהב במשך העשור האחרון.

על פי הדיווח של משה נוסבאום, החקירה תתמקד בעדות של אישה שטוענת כי משי זהב אנס אותה בצימר לפני עשר שנים. באותה תקופה האישה סירבה להתלונן ולכן התיק שנפתח בעניין בעבר, נסגר. כעת המשטרה בודקת שוב את תיק החקירה.

גם הצעירה פריידי גולדשטיין חשפה באומץ בראיון לסיוון כהן בערוץ 13, כי משי זהב שלח לה בעבר הודעות אינטימיות בעמוד הפייסבוק שלה.

נינה פוקס:גם אני קיבלתי הודעה ממר מועמד לשעבר לפרס ישראל יהודה משי זהב. הייתי טרף קל, ילדה שרק יצאה מהבית החרדי השמור…

Posted by ‎ידיעות אחרונות Yedioth Ahronoth‎ on Sunday, March 14, 2021

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.