באזזנט

תמונה – פייסבוק

הלם ברשת

אזהרת צפייה: הקלטה מינית של משי זהב נחשפת

(צילום מסך ערוץ 12)

החקירה בעיצומה: שבוע לאחר חשיפת תחקיר המין הקשה שפורסם באתר 'הארץ' על יו"ר זק"א יהודה משי זהב שכבר הספיק להתפטר ולוותר על פרס ישראל, מתפרסמים עוד ועוד עדויות קשות על הטרדות מיניות שביצע לכאורה משי זהב בעשרים שנים האחרונות.

בהקלטה קשה להאזנה שנחשפה הערב באתר 'הארץ" ומעוררת סערה ברשתות החברתיות, נשמע משי זהב משוחח עם צעיר אותו ככל הנראה הוא מנסה לשדל ולשכנע להשתתף במה שנשמע כמו (אונס?) מין קבוצתי על בחורה שהכיר לאחרונה, כפי שנשמע מתרברב בהקלטה.

"שמע היא חולה… היא רוצה "גאנג באנג", היא רוצה חמישה גברים. היא שפחת מין אמיתית. אבל בתנאי שיהיו גברים לא שעירים", נשמע משי זהב מתכנן את מעשיו בתיאור עד לפרטים הקטנים. כך זה נראה בסרטון קשה לצפייה.

התיעוד המלא והלא מצונזר >> לחצו כאן

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.