באזזנט

תמונה – מצלמות אבטחה

קשה לצפייה

תיעוד דרמטי: גבר נורה בעימות עם שוטר

תיעוד חדש מהעימות הדרמטי בין השוטרים לתושב חיפה בן 33, ככל הנראה מעורער בנפשו, שנורה למוות לאחר שאיים בסכין על השוטרים שהגיעו לזירת האירוע.

על פי הודעת המשטרה, השוטרים זיהו את החשוד וניסו לעוצרו ולאחר שהחשוד ניסה לדקור אותם ירו לעברו וניטרלו אותו כאשר אחד מהשוטרים נפצע באורח קל. החשוד, תושב חיפה מוניר ענבתאי, בן 33 פונה במצב אנוש לקבלת טיפול ומת לאחר זמן קצר במרכז הרפואי רמב״ם בחיפה.

בתיעוד שפורסם ממצלמת אבטחה, נראה השוטר מותקף בידי החשוד מוניר ענבתאוי שאחז בידו סכין, השוטר הגיב בירי נגד החשוד שנפצע אנוש ומת לאחר מכן בבית החולים.

מרכז מוסאוא פנה למחלקה לחקירות שוטרים בדרישה לפתוח בחקירה מידית נגד השוטרים, בטענה כי החשוד שנורה סבל ממחלה נפשית ומהווה סכנה גם לעצמו.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.