באזזנט

תמונה – פייסבוק בנימין נתניהו

יתקפלו?

נתניהו בפנייה אישית לבנט וסער: "חזרו הביתה"

בנאום ראשון מאז תוצאות הבחירות, קרא ראש הממשלה נתניהו לנפתלי בנט וגדעון סער לשכוח מהעבר ולהתאחד לממשלת ימין.

"אני פונה אליכם נפתלי בנט וגדעון סער. זה לא סוד שהיו בינינו מחלוקות לאורך השנים, אבל ידענו גם להתגבר עליהם ולעבוד יחד לטובת אזרחי ישראל. ואני אומר בואו נשים את המשקעים האישים מאחורינו. בואו נקים ממשלת ימין יציבה שתחזיק מעמד לשנים".

גדעון סער הגיב: ‏"באותו יום ממש שבו הוא ואנשיו שוב מפיצים נגדי ונגד נשיא המדינה תיאוריות קונספירציה הזויות וכוזבות – נתניהו פונה אלי כדי שאצטרף אליו. תשובתי: אקיים את התחייבותי לבוחר. לא אצטרף ולא אתמוך בממשלה בראשות נתניהו. המשך כהונת נתניהו המעדיף את טובתו האישית על טובת המדינה – פוגעת בישראל."

עוד כתב סער והציע: ‏"מאידך, ממשלה בראשות אדלשטיין, כ״ץ או ברקת – ניתן להקים בקלות ובמהירות אם נתניהו יעדיף לשם שינוי את טובת המדינה על טובתו האישית, יפנה את הדרך ויאפשר למדינה להתקדם."

העיתונאי עמית סגל דיווח, כי ראש הממשלה בנימין נתניהו מציע לבנט כניסה מיידית לליכוד בתמורה להמלצה לנשיא בשבוע הבא. ההצעה כוללת שיריון של שבעת חברי ימינה ב-37 המקומות הראשונים ברשימת הליכוד בשתי מערכות הבחירות הקרובות בלי קשר לשאלה מתי הן תיערכנה.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.