באזזנט

תמונה – צילומים ערוץ 12

יעלון vs סגל

יעלון לעמית סגל: "אתה מחפש בערימות"

שר הביטחון לשעבר בוגי יעלון תקף בחריפות את ראש הממשלה נתניהו והאשים אותו בפגיעה בביטחון המדינה בעבור מטרות פוליטיות.

העיתונאי עמית סגל היה באולפן והזכיר לו שגם הוא הואשם בעבר בחיסולים למטרות פוליטיות: "הטענות האלה נאמרו בדיוק עליך ב-2015, אמר את זה יואב גלנט איך הדברים משתנים, הוא היה אז בכיר ב'כולנו' אתה היית שר הביטחון חיסלתם את מורנייה, והאשימו אותך ואת נתניהו שהחיסול קשור לבחירות, אז השאלה אם זה לא עניין של פוזיציה", שאל סגל.

יעלון הגיב: "עזוב, אתה מחפש בערימות כל מיני דברים תודה".

גם סגן הרמטכ"ל לשעבר ח"כ יאיר גולן האשים את נתניהו: "רה״מ נאשם בפלילים, העושה פעולות צבאיות מול איראן מתוך מטרות פוליטיות, מסכן את בטחון ישראל. על כך אמר היועמ״ש מנדלבליט: ״לא ניתן לשלול באופן קטגורי את האפשרות כי בנסיבות קונקרטיות חריגות תקום עילת נבצרות תפקודית הנובעת מכך שרה״מ הנו נאשם בפלילים״. נבצרות מהותית עכשיו."

לאחר מכן כתב סגל: "בוגי בא לאולפן כדי לטעון ששיקולים פוליטיים עומדים מאחורי ההסלמה מול אירן. זה מה שקרה אחר כך". צפו

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.