באזזנט

תמונה – פייסבוק עיריית ראש העין

כמעט רמטכ"ל

תיעוד: צעקות על יאיר גולן בטקס זיכרון

בלי פוליטיקה: משפחות שכולות התפרצו בצעקות על סגן הרמטכ"ל לשעבר ח"כ יאיר גולן ממפלגת 'מרצ', במהלך נאומו בטקס יום הזיכרון לחללי צה"ל בראש העין.

בנאומו תקף גולן: אנו מצויים במשבר פוליטי מתמשך המאיים לרסק כל נורמה ציבורית שהייתה מקובלת עד לאחרונה. אנחנו עדין למתיחות מול אירן ואיננו יודעים מה צופן העתיד. נוכח האתגרים האלה אנו זקוקים היום למנהיגות מגבשת ומלכדת, מנהיגות ישרת דרך איתנה ויציבה מנהיגות האומרת אמת לעמה".

המשפחות התפרצו בצעקות: "תתבייש, אתה מערב פוליטיקה ביום הזיכרון".

אמש תקף גולן את רה"מ נתניהו על רקע הדיווחים מאירן על חבלה במתקן הגרעיני: "נתניהו זקוק למצב חירום, נתניהו איבד את הבלמים והרסנים, ונתניהו מנווט את ישראל היישר לתוך שדה מוקשים ביטחוני – מדיני, תוך סיכון עתידה של ישראל."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.