באזזנט

תמונה – כאן 11

עצמאות שמח ישראל

צפו: שירה איסקוב ועדי גוזי הדליקו משואה

מרגש: שירה איסקוב שניצלה מניסיון רצח על ידי בעלה אביעד משה בערב ראש השנה, ושכנתה עדי גוזי שהצילה אותה מהתופת הדליקו משואה בטקס יום העצמאות.

שירה איסקוב אמרה: "לכבודך עדי. לכבוד הרבים שמקדישים את חייהם למאבק באלימות בכלל, ונגד נשים בפרט. לזכרן של כל הנשים שלא זכו שזעקתן תשמע"

עדי אמרה: "לכבודך שירה. לכבוד הנשים שקמות מן השאול ובפנים גלויות ומזכירות לנו כמה עוד יש לתקן. לכבוד כל מי שזקוקה לכוחות"

כזכור, שירה נפצעה אנוש ואושפזה לתקופה ארוכה הפכה לסמל במאבק למניעת אלימות נגד נשים. בראיון אמיץ ומעורר השראה לתוכנית 'עובדה' נחשפה איסקוב לציבור וסיפרה על ההתמודדות הקשה והשיקום אותו היא עוברת.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.