באזזנט

תמונה – אריאל חרמוני משרד הביטחון

דרמה פוליטית

נתניהו התקפל: גנץ ימונה לשר המשפטים

לאחר שבג"ץ הקפיא את מינוי ח"כ אופיר אקוניס לתפקיד שר המשפטים, ראש הממשלה נתניהו הודיע הבוקר לבית המשפט כי הוא ימנה את ראש הממשלה החליפי ושר הביטחון בני גנץ לתפקיד שר המשפטים.

מהליכוד נמסר: "כדי לצאת מהמבוי הסתום ולאפשר את הפעילות ההכרחית של משרד המשפטים, רה״מ החליט למנות את בני גנץ כשר המשפטים בממשלת מעבר. רה״מ יביא את המינוי לאישור הממשלה היום."

ח"כ אביגדור ליברמן חגג: "היום נתניהו מקופלת, השלב הבא זה פסק זמן"

הפרקליטה לשעבר כינרת בראשי תקפה: "ההחלטה למנות את גנץ זו לא פחות משערורייה. א. נתניהו נכנע ללחץ פוגרסיבי פסול. ב. נתניהו מנע מאזרחי המדינה קרקס בהפקת דיקטטורת בג"צ ולא בפעם הראשונה מתחילת כהונתו. ג. נתניהו ממנה שר משפטים נגוע בניגוד עניינים חמור."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.