באזזנט

תמונה – אינסטגרם ליהיא גרינר

אסון מירון

ליהיא גרינר מתנצלת בבכי: "הייתי עצבנית"

לאחר שכינתה את החרדים במירון "פסיכופטים", פליטת הריאלטית ליהיא גרינר מתנצלת בסרטון דומע על דבריה שפרסמה שעמוד האינסטגרם שלה.

בסרטו דומע שפרסמה גרינר היא אומרת: ""אתם אומרים שאין לי רגש אין לי חמלה? הסרטון שעשיתי בגלל הרגש שלי, יש לי אובר רגש. חברה אני הייתי עצבנית עצובה, כשאני עצובה אני מביעה רגש ומשתפת ומקללת ואני עצבנית שזה קרה כי זה לא היה אמור לקרות".

עוד אמרה גרינר : "ישר ששמעתי על זה וראיתי את הסרטונים ושיתפתי יותר מדיי מהר ולא ביום הנכון. לא חשבתי על זה"

יועצת ראש הממשלה טל גלבוע תקפה את גרינר: "תפסיקו לכנות את ליהיא גרינר בכינוי "בהמה", בהמות- יצורים עדינים החיים בהרמוניה והופכים אלימים רק כשסכנה נשקפת לחייהם, פרה תהפוך אלימה רק כשלוקחים ממנה את עגלה, ליהיא היא תוצר הסתה נגד חרדים שמשום מה השיח הזה עליהם מתאפשר במדינה, היא לא היתה מעזה לדבר על "דרכתם על אנשים" באסון ערד".

עוד תקפה גלבוע וביקשה: "ולפי איך שהיא דחפה את הבת שלה בסוף הסרטון היא יכולה ללמוד משהו מ"החרדים החיות האלו" על הורות, איך אפשר לשמוע אב שרק איבד את בנו באסון ולהשמיע קולות בזויים שכאלו, איפה הלב? כן, הם מתפללים, כן, זו האמונה שלהם, הערכים שלהם, זה ערך יותר נאצל מקדושת הגוף והטיפוח האישי. בע"ח הם לא קללה ולא כינוי גנאי, יש לנו בני האדם הרבה מה ללמוד מבעלי החיים."

ליהיא גרינר נגד החרדים במירון: "פסיכופטים"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.