באזזנט

תמונה – ארכיון לע"מ

בדרך לממשלת לפיד?

לראשונה: פוליטיקאים חרדים קוראים לנתניהו לזוז

לראשונה מאז הבחירות: ח"כ מאיר פרוש וישראל אייכלר ממפלגת יהדות התורה, קוראים לראש הממשלה נתניהו לפנות את מקומו לשנה וחצי כדי למנוע ממשלת שמאל.

במכתב ששלחו הח"כים לנתניהו הם כותבים: "בקשתך לשמור גם עכשיו על גוש לכו דתיים חרדים מובנת מובנת בהחלט כדי שלא לתת יד להקמת ממשלת מרכז שמאל.

עוד כותבים פרוש אייכלר, "לצד זאת אין לנו שום רצון להגיע לבחירות חמישיות שעלולות להסתיים בתבוסה למפלגות הימין והחרדים."

לכן צריכים לגבש את מפלגות הגוש המסורתי למאמץ משותף להקמת ממשלת ימין למנוע בחירות ולא להקדימן.

הדרך היחידה למנוע ממשלת שמאל וגם למנוע בחירות היא הצהרה ברורה שלך בטרם תקום ממשלת שמאל, כי תעניק לאחד מגוש הימין שיצליח לאחד את 65 ח"כי הימין את ראשות הממשלה לשנה וחצי הראשונות ברוטציה.

בזמן הזה תכהן כראש ממשלה החליפי ותוכל לרכז את המאמץ המדיני מול ממשלת ביידן הסכמי השלום והגרעין האיראני.

יאיר נתניהו תהה בתגובה שפרסם על המכתב: "מישהו יודע מה 2 החכים החרדים רוצים? נתניהו עשה בדיוק מה שהם ביקשו עכשיו במכתב כבר לפני שבוע".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.