באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

בדרך לממשלת שמאל

פיצוץ בגוש: עבאס ביטל פגישה עם לפיד ובנט

העיתונאית שירית אביטן מדווחת על פיצוץ במו"מ בין ראשי המפלגות להקמת ממשלת לפיד בנט והערבים.

על פי הדיווח של יהודה שלזינגר, ‏במפלגת 'ימינה' טענו שהפגישה עם עבאס בוטלה כהחלטה משותפת ולא בגלל המהומות, אבל למנסור עבאס יש גרסה אחרת: "אני ביטלתי. יום לא מתאים למו"מ. האווירה בחוץ…."

.

מוקדם יותר תקף לפיד את הדרישות לתיקים בגוש השמאל:
"אני קורא מפה לכל ראשי המפלגות: אני יודע שכל אחד מכם רוצה להביא הישגים למפלגה שלו. גם אני רוצה. אבל הרבה יותר חשוב שנביא בשורה למדינה, לאזרחים, לילדים שלנו.

מדינת ישראל צריכה לדעת שיש פה דור חדש ואחר של מנהיגים שלא חושבים רק על אינטרסים שלהם. מי שימנע את הקמתה של הממשלה רק בגלל שהתעקש על עוד משרד, אזרחי ישראל לא יסלחו לו.

עוד אמר לפיד: "הפערים לא גדולים, אנחנו יכולים תוך כמה ימים להשביע ממשלה ישראלית חדשה, מתפקדת, שמבוססת על הסכמות רחבות ועל הטוב המשותף. בואו נעשה את זה."

מוקדם יותר השבוע תקף ליאור קליין, בן זוגה של יו"ר מפלגת 'העבודה' מירב מיכאלי, את הדרישות המוגזמת של בנט.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.