באזזנט

תמונה – הרשימה המשותפת

תמיכה באויב?

איימן עודה זועם: "21 אזרחים הרוגים בעזה"

הסלמה ביטחונית: ‏על רקע היתכנות לממשלת שמאל-בנט יחד עם הערבים, יו"ר 'הרשימה המשותפת' איימן עודה תוקף בחריפות ומאשים את ישראל בהסלמה וכיבוש.

בתגובה לתגובת צה"ל לירי הטילים מעזה על ישראל כתב עודה: "21 אזרחים הרוגים בעזה, מתוכם 12 ילדים שנלקחו ברגע אחד מהוריהם וממשפחותיהם. הגיע הזמן לשים סוף לשקר האכזרי והמסוכן שהתקיפות שהורסות משפחות ולוקחות חיי אזרחים בעזה יביאו ביטחון לאזרחי ישראל. לא להמשך התקיפה בעזה. כן לסיום המצור והכיבוש."

בהמשך פרסם עודה את הסרטון מחגיגות יום ירושלים בכותל כשברקע אש בהר הבית מעץ שהציתו פורעים ערבים וכתב "מזעזע".

העיתונאי מוחמד מג'אדלה דיווח הערב מפי בכירים ברע"מ והתנועה האסלאמית, "לא נוכל להצטרף לשום ממשלה שתכריז או תגבה מלחמה נגד העם שלנו בעזה."

ח"כ תומא סולימאן תקפה גם היא את ישראל: "עשרות הרוגים כבר הערב בעזה, כולל ילדים רבים, וצפוי לילה רועש. בישראל מיליונים כבר במקלטים. חייהם של מיליונים בסכנה בגלל מדיניות הכיבוש והמצור של ישראל, והפרובוקציות שלה בירושלים המזרחית. חייבים לעצור את השיגעון לפני שישפך עוד דם."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.