באזזנט

תמונה – כאן 11

אנרכיה

קשה לצפייה: לינץ' אכזרי בבת ים בשידור חי

בושה

רוכב אופנוע ערבי שנקלע להפגנות של צעירים יהודים נגד הפרעות של הערבים בערים המעורבות, הותקף באכזריות על ידי פורעים יהודים במרכז העיר בת ים.

בעכו נפצע אנוש יהודי מבוגר מאבנים שיידו עליו פורעים ערבים.

העיתונאי עמית סגל תקף: "את מבצעי הלינצ׳ים באשר הם צריך לרדוף עד יומם האחרון כמו את מבצעי הלינץ׳ ברמאללה, בין אם הגיעו מבת ים היהודית או מעכו המוסלמית."

ח"כ סמוטריץ' גינה את הנקמה היהודית: "צפיתי עכשיו בסרטון שאני לא מסוגל להעלות כאן של יהודים שעושים לינצ' בעובר אורח ערבי תמים ואני מזועזע ומתבייש עד עמקי נשמתי. אנחנו בימים קשים, מותקפים, עומדים מתוסכלים מול אזלת יד משטרתית ועיוותי דין משפטיים. אבל לכל הרוחות, איך יהודים מסוגלים להיות אכזריים כאלה?! נורא ואיום".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.