באזזנט

תמונה – לע"מ

נחשף לראשונה

בהצלחה: נתניהו חושף את ראש המוסד ומאיים על אירן

ראש הממשלה נתניהו חשף את שמו ותמונתו של ראש המוסד החדש דוד ברנע שיחליף משבוע הבא את יוסי כהן.

‏ברנע, 56, שירת כלוחם בסיירת מטכ"ל. התגייס למוסד ב-1996 לקורס קציני איסוף ושובץ באגף מבצעי, היה מפקד יחידות מבצעיות בארץ ובחו"ל. מ- 2019 מכהן כסגן ראש המוסד".

בטקס הפרידה אמר נתניהו לאנשי המוסד: "כל מבצע שלכם הוא יותר נועז, דמיוני ומטורף מקודמו. ג'יימס בונד פראייר לעומתכם. אנחנו הולכים לפתוח את בתי הקולנוע בעוד כמה ימים, אין שם סרט פעולה אחד שמשתווה למה שהמוסד עושה."

עוד רמז נתניהו נגד ההסכם של ארה"ב ואירן: "‏אני מאוד מעריך את ידידתנו ארה"ב שעומדת לצידנו הרבה שנים. אבל יכול להיות מצב שבו היעד העליון שלנו – להבטיח שהאייתוללות לא יפסיקו את הקיום בן אלפי השנים של העם היהודי – יחייב אותנו להחליט החלטות אמיצות ועצמאיות. ישראל לא תאפשר לאיראן להתחמש בנשק גרעיני."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.