באזזנט

תמונה – צילום מסך

צפו

צפו: סינוואר מכנה את נתניהו "קוסם"

לאחר שיצא מהבונקר וקרא לצה"ל לחסל אותו, מנהיג ארגון הטרור חמאס יחיא סינוואר התייחס למצב הפוליטי בישראל וכינה את נתניהו "קוסם" בנאום ניצחון מאיים ורועש בטקס "הניצחון" על צה"ל לטענתו.

"אחד החבר'ה שאל אותי לגבי העניינים הפנימיים בישראל, והאם נתניהו סיים את דרכו. הדעה שלי בתור מומחה לישראל היא שנתניהו לא סיים את דרכו הפוליטית, הוא כמו קוסם שמצליח כל פעם להמציא את עצמו בצורה בלתי רגילה", אמר סינוואר.

סינוואר הוסיף: "לא ממש משנה לנו אם זה נתניהו או לפיד או גנץ, מי שיגיע אנחנו מוכנים לגרום לו להבין מה הם היסודות שביססנו בין עמנו לישראל".

העיתונאי מיכאל שמש מ'כאן חדשות' הגיב: "מסתבר שמנהיג חמאס בעזה הוא סוג של ׳ביביסט׳. מפתיע שלא קיבל דף מסרים מעודכן על בנט".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.