באזזנט

תמונה – כאן חדשות 11

ללא גבולות

הסתה בשידור חי: עמית סגל הוצג כבן של טרוריסט

הסתה או סאטירה?

אחרי מאות אלפי הלייקים והחיבוק החם שקיבל מהצופים והגולשים לאחר העימות עם אילנה דיין במהלך מבצע שומר החומות, תוכנית סאטירה חדשה המשודרת בכאן חדשות 11, הציגו את הפרשן הפופולרי עמית סגל מערוץ 12 תחת הכותרת "בן של טרוריסט".

הגולשים ברשת הגיבו בזעם: "‏בערוץ שמשודר על חשבוננו מכריזים מלחמה על קולגה שלא באג׳נדה שלהם. לאילן שילוח יש קשרים גם בערוץ הזה שהם ירדו כל כך נמוך?".

מגישת המהדורה המרכזית ב'כאן חדשות' דוריה למפל הגיבה: "אני מניחה שהמטרה היתה לעשות מערכון על כך שאין סימטריה גם באולפנים, כי עוד לא נולדה הקונטרה השמאלנית לספקטקל שהוא עמית סגל. ואכן, גם יוצרי המערכון מבהירים שמול עיתונאי ידען ומנומק כל מה שיש בידיהם זו הבחירה הנחותה לגחך על מראה ולערב הורים".

כתב כאן חדשות עקיבא נוביק הגיב: ‏גועל נפש מזוקק. תת רמה". אסף ליברמן גם הוא מכתבי 'כאן חדשות' תקף: "התכווצתי מבושה ומבוכה מול הטלוויזיה ותהיתי איך להתייחס לדבר הזה. מזל שדוריה יודעת להתנסח במדויק".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.