באזזנט

תמונה – אל מאנר

לא מאומת

איוב קרא: נסראללה ניסה להתאבד

על רקע השמועות ביממה האחרונה על מותו של מנהיג ארגון הטרור חיזבאללה חסן נסראללה, השר לשעבר איוב קרא מהליכוד טוען הערב בציוץ שפרסם בחשבון הטוויטר שלו כי נסראללה ניסה להתאבד בעקבות מצבו הבריאותי הקשה.

‏"לפי מקורותיי בלבנון מצבו הרפואי של נסראללה בכי רע וזה משפיע על מצב רוחו שבא לידי ביטוי בריאיון בו נשמע פחות לוחמני .פעם ראשונה יצא מהמנהרות לטיפולים רפואיים ונשמר בצורה חסרת תקדים".

עוד כתב קרא: "‏ממקורות נאמנים היה ניסיון התאבדות של חסן נסראללה בעקבות מצבו הקשה וזה אלץ גורמים בכירים ביותר מאיראן שהגיעו בדחיפות ללבנון לפני ימים אחדים בכדי לעודד את רוחו. הכחשת בנו וסגנו רק מחזקת את העובדות הללו", צייץ קרא.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.