באזזנט

תמונה – נוואף נבארי

בדרך לנשיא

לראשונה: רע"מ חתמו על הסכם עם לפיד ובנט

לראשונה: מפלגת רע"מ הערבית בהובלת מועצת השורא האיסלאמיתחתמו לראשונה מקום המדינה על הסכם קואליציוני עם ח"כ יאיר לפיד וראש הממשלה המיועד נפתלי בנט. לפיד יודיע ככל הנראה עוד הלילה לנשיא כי עלה בידו להקים ממשלה.

על פי הדיווחים, בהסכם שנחתם התחייבו בנט וללפיד לתת לרע"מ את ראשות ועדת הפנים בכנסת, הקפאת חוק קמיניץ עד לחקיקה חדשה, תכנית עשור כלכלית של 50 מיליארד ששקל והכרה ב-14 כפרים בלתי מוכרים בנגב

ח"כ סמוטריץ' תקף בחריפות את בנט על התמונה המשותפת והמחויכת: "נפתלי בנט משלים בתמונה המחוייכת הזו עם תומך טרור שמזדהה עם אויביי ישראל את עריקתו ממחנה הימין עמוק אל השמאל. אלה החברים והשותפים החדשים שלו בדרך למימוש האמביציות האישיות להיות ראש ממשלה עם שישה מנדטים. תמונה שתיזכר לדיראון עולם בדפי ההיסטוריה השחורים של העם היהודי ומדינת ישראל."

https://twitter.com/NoaLavi6/status/1400178830086750208?s=20

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.