באזזנט

תמונה – מפלגת רע"מ

השמאל שותק

סערה: יו"ר רע"מ כינה להט"בים סוטים

מתח בממשלה המסתמנת: יו"ר סיעת רע"ם ח"כ וליד טאהא שרק אמש חתם על הסכם קואליציוני עם מפלגות השמאל, תוקף בראיון לרדיו מכאן את חברי הכנסת הלהט"בים בכנסת: "כל חוק שנוגע לסוטים לא יעבור בעזרת קולות רע"ם, למפלגה לא יהיה שום חלק בחוק שכזה" .

איש התקשורת יבגני זרובינסקי תקף: "מעניין איזה ציוצים ותגובות היינו רואים ממרצ, העבודה, יש עתיד וכחול לבן אם מישהו מהימין היה מוציא משפט כזה מהפה. אבל עכשיו זה סבבה, מישהו ברע״מ יכול גם לשרוף דגל גאווה במשכן הכנסת והם עדיין ישבו איתם."

מנכ"ל האגודה למען הלהט"ב רן שלהבי הגיב: "לא ניכנע לקיצוניים ולא נוותר על זכויות מלאות. מברכים על כך שהנושא הלהט"בי מכוסה בהסכם הקואליציוני בין מרצ ליש עתיד. הציפייה הבסיסית שלנו היא שכך ינהגו כל הסיעות שהתחייבו לפעול למען הקהילה הגאה מימין, מרכז ושמאל"

במקביל, ראש הממשלה נתניהו חושף את הדרישות של רע"מ במו"מ עם הליכוד בתמורה להצבעה על חוק בחירה ישירה לראשות הממשלה.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
תם עידן ביבי?
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.